Aktualności

ZALEGŁY MECZ W ŚRODĘ !

• autor: adminziomal, 2014-06-02 20:28

MLKS II WOŹNIKI- BŁĘKITNI HERBY

Już w środę tj. 04.06.14 o godzinie 18:00 w Woźnikach rozpoczniemy zaległy mecz 20 kolejki Lublinieckiej A-klasy. Woźniki na chwilę obecną zajmują 4 miejsce z dorobkiem 37 punktów natomiast Błękitni dopiero 13 miejsce z dorobkiem zaledwie 16 pkt.(1 pkt w rundzie wiosennej.) Woźniki do tego spotkania prawdopodobnie przystąpią z wzmocnionym składem, bowiem 1 drużyna rozgrywa swoje spotkanie dopiero w sobotę.
Czy zła seria może trwać wieczność? Na co stać Błękitnych? Odpowiedź już w środę!

2:5 (Rubik Jacek, Imach Bartłomiej)

(Rubik Jacek- nie wykorzystał rzutu karnego)

WIDMO B KLASY CORAZ BLIŻEJ

• autor: Woytass, 2014-05-14 19:47

BŁĘKITNI HERBY- SPARTA II LUBLINIEC

1:5(Lange Sebastian)
(0:1)

Niestety po kolejnym dobrym meczu u siebie dostajemy "lanie" od Sparty, wynik którym zakończyło się spotkanie wcale jednak nie oznaczał przebiegu spotkania.

Więcej w rozwinięciu.

SPARTA LUBLINIEC ZAWITA NA KATOWICKĄ 3

• autor: Woytass, 2014-05-10 14:15

Już dziś o godzinie 17:00 przy ulicy Katowickiej 3 nasz zespół podejmie drugą drużynę z Lublińca. Sparta na chwilę obecną zajmuję drugą lokatę z dorobkiem 39 pkt, natomiast Błękitni to dopiero 13 pozycja z zaledwie 16 punktami. Kolejny już dziś mecz jest o przysłowiowe 6 punktów, do końca sezonu zostało 8 kolejek, i aby się utrzymać bardzo potrzebujemy punktów. Mecz ten dla naszych zawodników zapewne będzie bardzo ciężki i trudno będzie zdobyć jakiekolwiek punkty. Na jesień ulegliśmy zespołowi z Lublińca na ich własnym boisku 4:2. Jeśli nie dziś to kiedy?

(2:0)

Można by powiedzieć, że jeden punkt też dobrze, ale w zasadzie patrząc na przebieg spotkania, ja i wielu kibiców pewnie dalej się zastanawia jak to się stało? A mianowicie analizując spotkanie to było to znakomite 65 minut w wykonaniu Błękitnych. Około 15 minuty wychodzimy na prowadzenie dzięki bramce Marcina Chętkowskiego. Gra ogólnie cały czas toczy się po naszej myśli, Tworóg wyprowadza tylko niegroźne kontrataki. Około 30 minuty po znakomitym dośrodkowaniu jednego z naszych graczy, Rubik podwyższa na 2:0. Sędzia odgwizduje koniec I połowy a nasz zespół prowadzi 2:0.  Po zmianie stron zawodnicy Błękitnych  dalej kontynuują znakomitą grę, jednak dopiero w okolicach 63 minuty po rzucie rożnym udaje się nam strzelić 3 bramkę, strzelcem bramki nie kto inny jak ponownie Rubik. Błękitni- Sparta 3:0. I w zasadzie tyle można by powiedzieć o grze naszego zespołu, ostatnie 25 minut to dawne, stare, bez formy Herby. Po kilku minutach od wyniku 3:0 już jest 3:2. W okolicach 85 minuty dzieje się już to czego chyba każdy się spodziewał Sparta doprowadza do wyrównania, a po kilku minutach trafia w słupek. Mecz kończy się wynikiem 3:3, Błękitni tracą kolejne punkty, co w tym spotkaniu nie powinno mieć miejsca.

Błękitni wystąpili w składzie: Kaźmierczak Mateusz, Żydek Łukasz, Żerdziński
Mateusz, Baryła Jakub(Pach Mateusz), Lange Sebastian(Mikuła Piotr), Paruzel Marcin, Chętkowski Marcin, Pasieka Wojciech, Pilarz Piotr, Imach Bartłomiej(Cieślak Adrian), Rubik Jacek(Pluta Paweł).

DZISIAJ TWORÓG

• autor: Woytass, 2014-04-26 13:06

Już dziś o godzinie 16:00 przy ulicy Katowickiej 3 w Herbach, Błękitni podejmą 5 zespół Lublinieckiej A-Klasy a mianowicie Spartę Tworóg. Jesienią nasza drużyna przegrała w Tworogu 4:1. Przeciwnik do tej pory zgromadził na swoim koncie 25 pkt co jest oczywiście dobrym wynikiem. Oczywisty jest fakt iż po 3 porażkach na wiosnę, kolejna będzie tylko wbiciem gwoździa do "trumny" Błękitnych czyli spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Na co stać dziś Błękitnych?  Czy przełamią w końcu złą passę? Zapraszamy Serdecznie 16:00 HERBY !

KOCHCICE PONOWNIE LEPSZE

• autor: Woytass, 2014-04-26 13:01

MECHANIK KOCHCICE- BŁĘKITNI HERBY

6:3 (2x Rubik Jacek, Imach Bartłomiej)

Więcej informacji- brak( powody osobiste)

W NIEDZIELE Z KOCHCICAMI !

• autor: Woytass, 2014-04-10 22:11

Już w tą niedzielę(13.04.2014) o godzinie 15 na BOISKU W GLINICY
( Remont boiska w Kochcicach.) Błękitni podejmą  Mechanik. Na jesień przy Katowickiej 3 padł wynik remisowy 0:0. Nasz rywal plasuje się na 3 miejscu z dorobkiem 27 pkt, dorobek ten daję im w dalszym ciągu możliwość awansu do wyższej klasy rozgrywkowej,  jednak plany te znacznie chce utrudnić im nasz zespół, dla którego każdy zdobyty punkt jest teraz na wagę złota. Po 2 porażkach na wiosnę, nie możemy pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, zadanie to będzie niezwykle trudne bo przed naszym zespołem staje ciężki i niewygodny rywal z którym zawsze gra nam się bardzo ciężko. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze obfitowały w walkę i zaangażowanie z obu stron, tym razem nie może być inaczej.