login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna
Aktualności:
2014-06-02
ZALEGŁY MECZ W ŚRODĘ !
2014-06-02
NIC NOWEGO !
2014-06-02
PORAŻKA Z SIERAKOWEM
Wyniki ostatniej kolejki:
MLKS Woźniki II - RUCH Kochanowice
10:1
POKÓJ Sadów - RYBAK Ciasna
1:2
PROMIEŃ Glinica - BŁĘKITNI Herby
4:0
HURAGAN Jezioro - ŚLĄSK Koszęcin
2:1
LKS Sieraków Śląski - PŁOMIEŃ Przystajń
5:0
SPARTA II Lubliniec - ROZWÓJ Olszyna
2:0
SPARTA Tworóg - MECHANIK Kochcice
5:1
Logowanie
Zarejestruj się
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Menu główne
Strona główna
LKS BŁĘKITNI HERBY
DANE KLUBU
ZARZĄD
STADION
KADRA
TRENER
HISTORIA
Historia Klubu
Strzelcy w historii
A-KLASA Lubliniec
WYNIKI
TABELA
Statystyki drużyny
Strzelcy
GALERIA
ARCHIWUM
ARCHIWUM WYNIKÓW
SEZON 2009/10
SEZON 2007/08
SEZON 2006/07
ARCHIWUM NEWSÓW
MECZE TOWARZYSKIE
PUCHARY
LINKI
SERWISY SPORTOWE
STRONY KLUBOWE
TRENINGI
WTOREK godz.19:00(hala)
CZWARTEK godz 19:00(hala)
Kalendarium
19
04-2024
piątek
20
04-2024
sobota
21
04-2024
niedziela
22
04-2024
pon.
23
04-2024
wtorek
24
04-2024
środa
25
04-2024
czwartek
KADRA
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Lange Sebastian
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
2.
Żydek Łukasz
obrońca
2
0
0
0
0
0
136
68
3.
Fidelok Adam
obrońca
2
0
0
0
0
0
83
42
4.
Żerdziński Mateusz
obrońca
4
0
0
0
0
0
360
90
5.
Praski Michał
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Pluta Paweł
napastnik
2
2
0
0
0
0
180
90
7.
Rubik Jacek
obrońca
5
0
0
0
3
0
444
89
8.
Chętkowski Marcin
pomocnik
4
0
1
0
0
0
360
90
9.
Żyłka Łukasz
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Paruzel Marcin
obrońca
5
0
0
0
0
0
270
54
11.
Cieślak Adrian
pomocnik
3
0
0
0
0
0
226
76
12.
Pach Borys
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Nocuń Kamil
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Pasieka Wojciech
pomocnik
2
0
0
0
0
0
180
90
15.
Utratny Rafał
obrońca
5
0
0
0
1
0
189
38
16.
Imach Bartłomiej
napastnik
4
2
0
0
2
0
360
90
17.
Pawlak Marcin
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Jasik Michał
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Piotr Pilarz
napastnik
5
2
0
0
0
0
423
85
20.
Jakub Baryła
obrońca
4
0
0
0
0
0
180
45
21.
Miłosz Cieślak
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
22.
Krzysztof Rytter
pomocnik
1
0
0
0
0
0
90
90
23.
Maciej Zioła
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
24.
Mikuła Piotr
pomocnik
5
1
0
0
0
0
450
90
25.
Damian Woźniak
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Jadach Gracjan
pomocnik/napastnik
3
1
0
0
0
0
159
53
27.
Paruzel Dariusz
pomocnik
2
0
0
0
0
0
88
44
28.
Kaźmierczak Mateusz
bramkarz
3
0
0
0
0
0
270
90
29.
Baryła Przemek
obrońca/pomocnik
4
0
0
0
1
0
316
79
30.
Michał Jasik
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
31.
Michał Jasik
0
0
0
0
0
0
0
0
32.
Piotr Praski
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
33.
Paweł Cieślak
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
34.
Bartosz Pasieka
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
35.
Patryk Kluska
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Rubik Jacek
Trener
2.
Paech Dawid
Kierownik drużyny
Zawodnicy już nie grający
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Paech Dawid
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
Ankiety
Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?
1-3
4-6
7-9
10-14
Reklama
Ostatnie spotkanie
PROMIEŃ Glinica
4:0
BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
Wyniki
Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II
10:1
RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów
1:2
RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica
4:0
BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro
2:1
ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski
5:0
PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec
2:0
ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg
5:1
MECHANIK Kochcice
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg
-
POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby
-
RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice
-
HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin
-
SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna
-
MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice
-
LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń
-
PROMIEŃ Glinica
Tabela ligowa
A-klasa » Lubliniec
1.
LKS Sieraków Śląski
52
2.
SPARTA II Lubliniec
48
3.
MECHANIK Kochcice
40
4.
MLKS Woźniki II
37
5.
SPARTA Tworóg
35
6.
ŚLĄSK Koszęcin
32
7.
PROMIEŃ Glinica
29
8.
ROZWÓJ Olszyna
26
9.
RYBAK Ciasna
26
10.
HURAGAN Jezioro
24
11.
RUCH Kochanowice
24
12.
POKÓJ Sadów
19
13.
BŁĘKITNI Herby
16
14.
PŁOMIEŃ Przystajń
9