Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

MECZE TOWARZYSKIE

Rok 2013

17.03. (11:00) Orlik Blachownia - Błękitni Herby 1-3 (Imach B, Rubik J. x2)

09.03. (13:30) Błękitni Herby - Liswarta Lisów 4-8 (Imach B, Chętkowski M, Fidelok A, Pilarz P.)

03.03. (11:00) Żwirex Hadra - Błękitni Herby 2 - 0

03.02. (12:00) Orlik Blachownia - Błękitni Herby 2 - 3 (Fidelok A, Chętkowski M, Pluta P.)

 

Rok 2012

27.08. (18:00) Błękitni Herby - Płomień Kuźnica Marianowa 2 - 6 (Rubik J., Chętkowski M.)

08.08. (18:00) Pogoń Blachownia - Błękitni Herby 2-1 (Żerdziński M.)

28.07. (16:00) Błękitni Herby - Oksza Łobodno 3-5 (Rubik J., Żydek Ł., Pasieka W.)

24.07. (19:00) Alkas Aleksandria - Błękitni Herby 4-5 (Chętkowski M.x2, Imach B.x2, Rubik J.)

18.07. (18:00) Sokół Wręczyca Wielka - Błękitni Herby 7-3 (Żydek Ł.x2, Imach B.)

18.03. (13:00) Błękitni Herby - Żwirex Hadra 3-4 (Imach B., Pasieka W., Żydek Ł.)

04.03. (14:00) Alkas Aleksandria - Błękitni Herby 3-3 (Szczepanik Ł., Żydek Ł. x2)

19.02. (14.00) Orlik Blachownia - Błękitni Herby - odwołany

Rok 2011

11.08. (18.30) Błękitni Herby - Sokół Wręczyca 2-6 (Chętkowski M., Br. sam.)

04.08. (18.30) Orlik Blachownia - Błękitni Herby 1-2 (Lewandowski M., Szczepanik A.)

02.08. (18.30) Sokół Wręczyca (jun.) - Błękitni Herby 1-9 (Chętkowski M. x5, Pach B. x2, Żerdziński M.,Cieślak A.)

25.04. (18.00) Błękitni Herby LKS Wierzbie 2-2 (Chętkowski M.,Pisula Ł.)

19.03. (15.00) Błękitni Herby LKS Wierzbie - odwołany

12.03. (15.00) Błękitni Herby - Victoria Częstochowa (jun.) 5-2 (Chętkowski M.,Pisula Ł.,Jadach G.,Żyłka Ł.,Paruzel M. ) 

05.03. (15.00) Błękitni Herby - Rajfel Krasiejów 1-1 (Testowany zawodnik)

27.02. (15.00) Dron-Har Droniowice - Błękitni Herby 4-3 (Br. sam.,Testowany Zawodnik x2)

25.02. (19.00) Lot Konopiska - Błękitni Herby 16-0

20.02. (11.00) Alkas Aleksandria - Błękitni Herby 1-3 (Jadach G., Testowany zawodnik x2)

12.02. (15.00) Zieloni Zborowskie - Błękitni Herby 1-4  (Chętkowski M., Pisula Ł.,Bryła G.,Jadach G.)

05.02. (14.00) Błękitni Herby - Jedność Boronów odwołany

Rok 2010

21.11.(14.00) Błękitni Herby - Żwirex Hadra 0-6

20.07.(18.00) Błękitni Herby - LOT Konopiska 1-3

16.04.(17.45) Błękitni Herby - Sokół Olsztyn 2-2

20.03.(16.00) Sokół Wręczyca Wielka - Błękitni Herby 2-5 (Rubik J. x3, ?x2)

05.03.(11.00) Sokół Olsztyn - Błękitni Herby 2-0

26.02.(18.00) Amator Golce - Błękitni Herby 4-3 (Żydek Ł.x2, Bryła G.)

13.02.(15.00) Victoria Częstochowa (jun.) - LKS Błękitni Herby 1-1

30.01.(13.00) Pogoń Blachownia - LKS Błękitni Herby 1-3

Rok 2009

02.08.(17.00) Olimpia Huta Stara - LKS Błękitni Herby 10-2

31.07.(18.00) KS Victoria Częstochowa - LKS Błękitni Herby 10-0

24.07.(17.30) Sokół Olsztyn - LKS Błękitni Herby 4-4

22.07.(18.00) Pogoń Blachownia - LKS Błękitni Herby1-7

18.07.(18.00) Płomień Kuźnica Marianowa - LKS Błękitni Herby 4-1

22.03.(11.00) Żwirex Hadra - LKS Błękitni Herby 3-3

14.03.(14.00) Płomień Borowe - LKS Błękitni Herby 1-4

08.03.(12.00) Raków Częstochowa (jun.) - LKS Błękitni Herby 4-0

06.03.(18.30) Sokół Olsztyn - LKS Błękitni Herby 4-1

Rok 2008

30.03.(14.00) Płomień Borowe - LKS Błękitni Herby 0-3

21.03.(15.00) Orły Kusięta - LKS Błękitni Herby 1-2

15.03.(15.30) Alkas Aleksandria - LKS Błękitni Herby 4-4

08.03.(15.30) LKS Błękitni Herby - Junior Szarlejka 7-0

02.03.(10.00) LKS Błękitni Herby - K.S. Panki 4-5

24.02.(12.00) LKS Błękitni Herby - Iskra Mokrzesz 2-1

17.02.(12.00) LKS Błękitni Herby - Orły Kusięta 3-2

10.02.(11.00) Pogoń Blachownia - LKS Błękitni Herby 4-0

03.02.(10.00) Raków Częstochowa.(jun.) - LKS Błękitni Herby 8-1

27.01.(14.30) LKS Błękitni Herby - Alkas Aleksandria 5-3

Ankiety

Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?

Reklama

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ GlinicaBŁĘKITNI Herby
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg - POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby - RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice - HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin - SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna - MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice - LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń - PROMIEŃ Glinica