Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

WYNIKI

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-18 SPARTA II Lubliniec 8:1 POKÓJ Sadów zobacz ›
2013-08-18 BŁĘKITNI Herby 1:1 ROZWÓJ Olszyna relacja ›
2013-08-18 PŁOMIEŃ Przystajń 0:2 RUCH Kochanowice zobacz ›
2013-08-18 RYBAK Ciasna 0:3 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
2013-08-18 PROMIEŃ Glinica 1:2 MECHANIK Kochcice zobacz ›
2013-08-18 LKS Sieraków Śląski 6:2 SPARTA Tworóg zobacz ›
2013-08-18 MLKS Woźniki II 3:1 HURAGAN Jezioro zobacz ›
2013-08-25 ŚLĄSK Koszęcin 0:0 BŁĘKITNI Herby relacja ›
2013-08-25 POKÓJ Sadów 3:5 RUCH Kochanowice zobacz ›
2013-08-25 ROZWÓJ Olszyna 3:1 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
2013-08-25 MECHANIK Kochcice 1:3 RYBAK Ciasna zobacz ›
2013-08-25 SPARTA Tworóg 7:0 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
2013-08-25 HURAGAN Jezioro 0:4 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
2013-08-25 SPARTA II Lubliniec 3:2 MLKS Woźniki II zobacz ›
2013-08-31 BŁĘKITNI Herby 0:0 MECHANIK Kochcice zobacz ›
2013-08-31 RYBAK Ciasna 3:2 SPARTA Tworóg zobacz ›
2013-08-31 RUCH Kochanowice 2:2 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
2013-09-01 MLKS Woźniki II 2:0 POKÓJ Sadów zobacz ›
2013-09-01 LKS Sieraków Śląski 1:0 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
2013-09-01 PROMIEŃ Glinica 3:3 HURAGAN Jezioro zobacz ›
2013-09-01 PŁOMIEŃ Przystajń 2:1 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
2013-09-07 ŚLĄSK Koszęcin 0:2 RUCH Kochanowice zobacz ›
2013-09-08 POKÓJ Sadów 2:2 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
2013-09-08 SPARTA Tworóg 4:1 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
2013-09-08 MLKS Woźniki II 2:2 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
2013-09-08 MECHANIK Kochcice 5:1 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
2013-09-08 SPARTA II Lubliniec 3:0 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
2013-09-08 HURAGAN Jezioro 2:3 RYBAK Ciasna zobacz ›
2013-09-14 BŁĘKITNI Herby 3:2 HURAGAN Jezioro zobacz ›
2013-09-14 RYBAK Ciasna 1:0 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
2013-09-15 PŁOMIEŃ Przystajń 3:6 SPARTA Tworóg zobacz ›
2013-09-15 RUCH Kochanowice 0:1 MECHANIK Kochcice zobacz ›
2013-09-15 LKS Sieraków Śląski 2:0 POKÓJ Sadów zobacz ›
2013-09-15 PROMIEŃ Glinica 2:1 MLKS Woźniki II zobacz ›
2013-09-15 ROZWÓJ Olszyna 1:3 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
2013-09-22 SPARTA II Lubliniec 4:2 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
2013-09-22 POKÓJ Sadów 3:2 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
2013-09-22 MECHANIK Kochcice 7:0 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
2013-09-22 SPARTA Tworóg 0:1 RUCH Kochanowice zobacz ›
2013-09-22 HURAGAN Jezioro 4:1 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
2013-09-22 MLKS Woźniki II 3:2 RYBAK Ciasna zobacz ›
2013-09-22 LKS Sieraków Śląski 4:0 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
2013-09-28 BŁĘKITNI Herby 5:1 MLKS Woźniki II relacja ›
2013-09-28 RYBAK Ciasna 0:6 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
2013-09-28 RUCH Kochanowice 3:3 HURAGAN Jezioro zobacz ›
2013-09-28 ŚLĄSK Koszęcin 0:4 MECHANIK Kochcice zobacz ›
2013-09-29 PROMIEŃ Glinica 7:1 POKÓJ Sadów zobacz ›
2013-09-29 PŁOMIEŃ Przystajń 1:3 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
2013-09-29 ROZWÓJ Olszyna 1:2 SPARTA Tworóg zobacz ›
2013-10-06 LKS Sieraków Śląski 2:0 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
2013-10-06 POKÓJ Sadów 0:1 MECHANIK Kochcice zobacz ›
2013-10-06 SPARTA Tworóg 2:2 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
2013-10-06 HURAGAN Jezioro 4:1 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
2013-10-06 SPARTA II Lubliniec 6:1 RUCH Kochanowice zobacz ›
2013-10-06 MLKS Woźniki II 2:0 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
2013-10-06 PROMIEŃ Glinica 3:1 RYBAK Ciasna zobacz ›
2013-10-12 RUCH Kochanowice 0:1 MLKS Woźniki II zobacz ›
2013-10-12 RYBAK Ciasna 5:1 POKÓJ Sadów zobacz ›
2013-10-12 BŁĘKITNI Herby 2:1 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
2013-10-12 ŚLĄSK Koszęcin 0:2 HURAGAN Jezioro zobacz ›
2013-10-13 PŁOMIEŃ Przystajń 0:0 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
2013-10-13 ROZWÓJ Olszyna 1:3 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
2013-10-13 MECHANIK Kochcice 1:1 SPARTA Tworóg zobacz ›
10  2013-10-20 POKÓJ Sadów 3:2 SPARTA Tworóg zobacz ›
10  2013-10-20 RYBAK Ciasna 1:0 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
10  2013-10-20 HURAGAN Jezioro 1:6 MECHANIK Kochcice zobacz ›
10  2013-10-20 SPARTA II Lubliniec 5:0 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
10  2013-10-20 MLKS Woźniki II 0:0 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
10  2013-10-20 LKS Sieraków Śląski 1:2 RUCH Kochanowice zobacz ›
10  2013-10-20 PROMIEŃ Glinica 8:2 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
11  2013-10-26 BŁĘKITNI Herby 1:2 POKÓJ Sadów zobacz ›
11  2013-10-27 RUCH Kochanowice 0:2 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
11  2013-10-27 PŁOMIEŃ Przystajń 3:1 RYBAK Ciasna zobacz ›
11  2013-10-27 ROZWÓJ Olszyna 1:5 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
11  2013-10-27 ŚLĄSK Koszęcin 2:0 MLKS Woźniki II zobacz ›
11  2013-10-27 MECHANIK Kochcice 0:3 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
11  2013-10-27 SPARTA Tworóg 7:1 HURAGAN Jezioro zobacz ›
12  2013-11-02 BŁĘKITNI Herby 1:0 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
12  2013-11-03 SPARTA II Lubliniec 3:1 SPARTA Tworóg zobacz ›
12  2013-11-03 POKÓJ Sadów 4:1 HURAGAN Jezioro zobacz ›
12  2013-11-03 MLKS Woźniki II 5:1 MECHANIK Kochcice zobacz ›
12  2013-11-03 LKS Sieraków Śląski 1:1 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
12  2013-11-03 PROMIEŃ Glinica 1:1 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
12  2013-11-03 RYBAK Ciasna 2:2 RUCH Kochanowice zobacz ›
13  2013-11-09 RUCH Kochanowice 3:1 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
13  2013-11-10 PŁOMIEŃ Przystajń 0:4 POKÓJ Sadów zobacz ›
13  2013-11-10 ROZWÓJ Olszyna 4:0 RYBAK Ciasna zobacz ›
13  2013-11-10 ŚLĄSK Koszęcin 1:0 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
13  2013-11-10 MECHANIK Kochcice 0:1 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
13  2013-11-10 SPARTA Tworóg 2:2 MLKS Woźniki II zobacz ›
13  2013-11-10 HURAGAN Jezioro 1:4 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
14  2014-03-29 POKÓJ Sadów 0:2 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
14  2014-03-29 ROZWÓJ Olszyna 3:0 BŁĘKITNI Herby relacja ›
14  2014-03-29 HURAGAN Jezioro 1:1 MLKS Woźniki II zobacz ›
14  2014-03-30 RUCH Kochanowice 1:1 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
14  2014-03-30 ŚLĄSK Koszęcin 2:0 RYBAK Ciasna zobacz ›
14  2014-03-30 MECHANIK Kochcice 2:0 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
14  2014-03-30 SPARTA Tworóg 0:0 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
15  2014-04-05 BŁĘKITNI Herby 1:2 ŚLĄSK Koszęcin relacja ›
15  2014-04-05 RYBAK Ciasna 1:1 MECHANIK Kochcice zobacz ›
15  2014-04-06 RUCH Kochanowice 1:4 POKÓJ Sadów zobacz ›
15  2014-04-06 PŁOMIEŃ Przystajń 0:1 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
15  2014-04-06 PROMIEŃ Glinica 1:3 SPARTA Tworóg zobacz ›
15  2014-04-06 LKS Sieraków Śląski 1:0 HURAGAN Jezioro zobacz ›
15  2014-04-06 MLKS Woźniki II 2:1 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
16  2014-04-13 MECHANIK Kochcice 6:3 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
16  2014-04-13 SPARTA Tworóg 5:1 RYBAK Ciasna zobacz ›
16  2014-04-13 ROZWÓJ Olszyna 2:0 RUCH Kochanowice zobacz ›
16  2014-04-13 POKÓJ Sadów 2:3 MLKS Woźniki II zobacz ›
16  2014-04-13 SPARTA II Lubliniec 0:1 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
16  2014-04-13 HURAGAN Jezioro 3:1 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
16  2014-04-13 ŚLĄSK Koszęcin 0:0 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
17  2014-04-26 BŁĘKITNI Herby 3:3 SPARTA Tworóg zobacz ›
17  2014-04-26 RYBAK Ciasna 5:3 HURAGAN Jezioro zobacz ›
17  2014-04-27 RUCH Kochanowice 3:3 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
17  2014-04-27 ROZWÓJ Olszyna 2:1 POKÓJ Sadów zobacz ›
17  2014-04-27 LKS Sieraków Śląski 1:0 MLKS Woźniki II zobacz ›
17  2014-04-27 PŁOMIEŃ Przystajń 3:4 MECHANIK Kochcice zobacz ›
17  2014-04-27 PROMIEŃ Glinica 4:2 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
18  2014-05-03 HURAGAN Jezioro 4:1 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
18  2014-05-04 SPARTA II Lubliniec 5:1 RYBAK Ciasna zobacz ›
18  2014-05-04 SPARTA Tworóg 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
18  2014-05-04 POKÓJ Sadów 2:3 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
18  2014-05-04 MLKS Woźniki II 1:2 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
18  2014-05-04 ŚLĄSK Koszęcin 2:1 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
18  2014-05-07 MECHANIK Kochcice 3:3 RUCH Kochanowice zobacz ›
19  2014-05-10 BŁĘKITNI Herby 1:5 SPARTA II Lubliniec zobacz ›
19  2014-05-10 RYBAK Ciasna 1:2 MLKS Woźniki II zobacz ›
19  2014-05-11 ŚLĄSK Koszęcin 3:1 POKÓJ Sadów zobacz ›
19  2014-05-11 ROZWÓJ Olszyna 0:6 MECHANIK Kochcice zobacz ›
19  2014-05-11 RUCH Kochanowice 0:2 SPARTA Tworóg zobacz ›
19  2014-05-11 PŁOMIEŃ Przystajń 2:5 HURAGAN Jezioro zobacz ›
19  2014-05-11 PROMIEŃ Glinica 0:1 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
20  2014-06-04 MLKS Woźniki II BŁĘKITNI Herby 18:00
20  2014-06-04 LKS Sieraków Śląski RYBAK Ciasna 18:00
20  2014-06-04 HURAGAN Jezioro RUCH Kochanowice 18:00
20  2014-06-04 MECHANIK Kochcice ŚLĄSK Koszęcin 18:00
20  2014-06-04 POKÓJ Sadów PROMIEŃ Glinica 18:00
20  2014-06-04 SPARTA II Lubliniec PŁOMIEŃ Przystajń 18:00
20  2014-06-04 SPARTA Tworóg ROZWÓJ Olszyna 18:00
21  2014-05-24 RYBAK Ciasna 0:4 PROMIEŃ Glinica zobacz ›
21  2014-05-25 BŁĘKITNI Herby 2:5 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
21  2014-05-25 MECHANIK Kochcice 2:0 POKÓJ Sadów zobacz ›
21  2014-05-25 ŚLĄSK Koszęcin 4:3 SPARTA Tworóg zobacz ›
21  2014-05-25 ROZWÓJ Olszyna 3:1 HURAGAN Jezioro zobacz ›
21  2014-05-25 SPARTA II Lubliniec 3:0 RUCH Kochanowice zobacz ›
21  2014-05-25 PŁOMIEŃ Przystajń 1:2 MLKS Woźniki II zobacz ›
22  2014-06-01 MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice zobacz ›
22  2014-06-01 POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna zobacz ›
22  2014-06-01 PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby zobacz ›
22  2014-06-01 HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin zobacz ›
22  2014-06-01 LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń zobacz ›
22  2014-06-01 SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna zobacz ›
22  2014-06-01 SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice zobacz ›
23  2014-06-08 SPARTA Tworóg POKÓJ Sadów 17:00
23  2014-06-08 BŁĘKITNI Herby RYBAK Ciasna 14:00
23  2014-06-08 MECHANIK Kochcice HURAGAN Jezioro 17:00
23  2014-06-08 ŚLĄSK Koszęcin SPARTA II Lubliniec 17:00
23  2014-06-08 ROZWÓJ Olszyna MLKS Woźniki II 17:00
23  2014-06-08 RUCH Kochanowice LKS Sieraków Śląski 17:00
23  2014-06-08 PŁOMIEŃ Przystajń PROMIEŃ Glinica 17:00
24  2014-06-14 RYBAK Ciasna PŁOMIEŃ Przystajń 17:00
24  2014-06-15 POKÓJ Sadów BŁĘKITNI Herby 17:00
24  2014-06-15 PROMIEŃ Glinica RUCH Kochanowice 17:00
24  2014-06-15 LKS Sieraków Śląski ROZWÓJ Olszyna 17:00
24  2014-06-15 MLKS Woźniki II ŚLĄSK Koszęcin 17:00
24  2014-06-15 SPARTA II Lubliniec MECHANIK Kochcice 17:00
24  2014-06-15 HURAGAN Jezioro SPARTA Tworóg 17:00
25  2014-06-19 PŁOMIEŃ Przystajń BŁĘKITNI Herby 17:00
25  2014-06-19 SPARTA Tworóg SPARTA II Lubliniec 17:00
25  2014-06-19 HURAGAN Jezioro POKÓJ Sadów 17:00
25  2014-06-19 MECHANIK Kochcice MLKS Woźniki II 17:00
25  2014-06-19 ŚLĄSK Koszęcin LKS Sieraków Śląski 17:00
25  2014-06-19 ROZWÓJ Olszyna PROMIEŃ Glinica 17:00
25  2014-06-19 RUCH Kochanowice RYBAK Ciasna 17:00
26  2014-06-22 POKÓJ Sadów PŁOMIEŃ Przystajń 17:00
26  2014-06-22 BŁĘKITNI Herby RUCH Kochanowice 17:00
26  2014-06-22 RYBAK Ciasna ROZWÓJ Olszyna 17:00
26  2014-06-22 PROMIEŃ Glinica ŚLĄSK Koszęcin 17:00
26  2014-06-22 LKS Sieraków Śląski MECHANIK Kochcice 17:00
26  2014-06-22 MLKS Woźniki II SPARTA Tworóg 17:00
26  2014-06-22 SPARTA II Lubliniec HURAGAN Jezioro 17:00

Ankiety

Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?

Reklama

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ GlinicaBŁĘKITNI Herby
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg - POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby - RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice - HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin - SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna - MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice - LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń - PROMIEŃ Glinica