Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Strzelcy w historii

 

 

KLASA „B”

KLASA „A”

 

LP.

ZAWODNIK

2002/03 - 2006/07

2007/08

2008/09

2009/10

2010/11

2011/12

2012/13

2013/14

2014/15

BRAMKI

(łącznie)

1.

Lange Sebastian

49

2

3

8

3

1

-

-

-

66

2.

Cieślak Paweł

31

13

6

5

-

-

-

-

-

55

3.

Cudak Paweł

37

6

7

-

-

-

-

-

-

50

4.

Cieślak Piotr

46

-

-

1

-

-

-

-

-

47

5.

Szmaciński Krzysztof

46

-

-

-

-

-

-

-

-

46

6.

Chętkowski Marcin

4

3

7

12

6

12

-

-

-

44

7.

Rubik Jacek

-

7

8

6

4

2

-

-

-

27

8.

Hadrian Marcin

6

5

9

-

-

-

-

-

-

20

9.

Żydek Marcin

-

11

-

4

-

-

-

-

-

15

10.

Orlik Marcin

13

-

-

-

-

-

-

-

-

13

11.

Żyłka Łukasz

-

-

2

6

4

-

-

-

-

12

12.

Szmaciński Grzegorz

11

-

-

-

-

-

-

-

-

11

13.

Żerdziński Mateusz

4

-

-

1

3

2

-

-

-

10

14.

Imach Bartłomiej

-

-

-

-

-

7

-

-

-

7

-.

Nocuń Kamil

-

-

-

-

-

7

-

-

-

7

-.

Jadach Gracjan

-

-

-

-

5

2

-

-

-

7

-.

Bryła Grzegorz

3

1

1

2

-

-

-

-

-

7

-.

Woźnica Piotr

7

-

-

-

-

-

-

-

-

7

19.

W-O (3-0)

6

-

-

-

-

-

-

-

-

6

20.

Praski Michał

-

-

-

1

4

-

-

-

-

5

-.

Przybysz Igor

-

-

-

5

-

-

-

-

-

5

-.

Utratny Krzysztof

5

-

-

-

-

-

-

-

-

5

23.

Zdunek Mariusz

4

-

-

-

-

-

-

-

-

4

-.

Żydek Łukasz

-

-

1

-

2

1

-

-

-

4

25.

Pasieka Wojciech

-

-

-

-

-

3

-

-

-

3

-.

Trzepizur Paweł

-

-

-

-

2

1

-

-

-

3

-.

Krysik Przemysław

-

-

-

2

-

1

-

-

-

3

-.

Bramka Sam.

1

-

1

-

1

-

-

-

-

3

-.

Rytter Krzysztof

2

1

-

-

-

-

-

-

-

3

-.

Stroba Mariusz

2

-

1

-

-

-

-

-

-

3

-.

Pisula Tomasz

3

-

-

-

-

-

-

-

-

3

32.

Paech Dawid

-

-

-

-

-

2

-

-

-

2

-.

Szczepanik Adrian

1

-

1

-

-

-

-

-

-

2

-.

Bednarski Dawid

1

-

-

-

-

-

-

-

-

2

-.

Drynda Mateusz

2

-

-

-

-

-

-

-

-

2

-.

Pietrzak Robert

2

-

-

-

-

-

-

-

-

2

-.

Pilawka Damian

2

-

-

-

-

-

-

-

-

2

38.

Cieślak Adrian

-

-

-

-

-

1

-

-

-

1

-.

Szczepanik Łukasz

-

-

-

-

-

1

-

-

-

1

-.

Syrek

Piotr

-

-

-

-

1

-

-

-

-

1

-.

Czech Bartosz

-

-

-

-

1

-

-

-

-

1

-.

Pawlak Marcin

-

-

-

-

1

-

-

-

-

1

-.

Wręczycki Łukasz

-

-

1

-

-

-

-

-

-

1

-.

Budzik Marcin

-

1

-

-

-

-

-

-

-

1

-.

Wilczek Jakub

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-.

Leśko Maciej

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-.

Utratny Paweł

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-.

Cudak Krzysztof

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-.

Skolik Michał

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-.

Stroba Arkadiusz

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

51.

Kamiński Marek

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

                           

 

RANKING NIE UWZGLĘDNIA:

 

SEZON 2005/06:

Zieloni Zborowskie - Błękitni Herby 6-3

LKS Sieraków - Błękitni Herby 5-1

Błękitni Herby - Płomień Przystajń 2-1

Błękitni Herby - LZS Droniowice 5-2

LKS Hadra - Błękitni Herby 3-4

Błękitni Herby - Zieloni Zborowskie 5-1

Tęcza Ligota Woźnicka - Błękitni Herby 1-4

Płomień Łagiewniki Wlk. - Błękitni Herby 5-1

Błękitni Herby - Unia Lisowice 3-8

SEZON 2006/07:

Zieloni Zborowskie - Błękitni Herby 0-3

Błękitni Herby - Płomień Borowe 4-0

 

Ankiety

Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?

Reklama

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ GlinicaBŁĘKITNI Herby
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg - POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby - RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice - HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin - SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna - MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice - LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń - PROMIEŃ Glinica