Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

SEZON 2007/08

SEZON 2007/08

 

Lp.

Nazwa

M

Z

R

P

Bramki

Różnica

Pkt.

1.

Huragan Jezioro *

26

14

7

5

63-31

+32

49

2.

Orzeł B./Psary II

26

15

3

8

64-37

+27

48

3.

Rybak Ciasna

26

13

6

7

46-43

+3

45

4.

Pokój Sadów

26

13

4

9

58-31

+27

43

5.

Liswarta Lisów

26

12

7

7

53-37

+26

43

6.

Błękitni Herby **

26

12

9

5

50-30

+20

42

7.

Orzeł Pawonków

26

10

9

7

47-35

+8

39

8.

Promień Glinica

26

9

8

9

47-62

-15

35

9.

Śląsk Koszęcin

26

8

5

13

27-45

-18

29

10.

Dragon Rusinowice

26

8

4

14

40-62

-22

28

11.

Rozwój Olszyna

26

5

12

9

26-37

-11

27

12.

Małapanew Kuczów

26

6

8

12

20-37

-17

26

13.

Victoria Strzebiń ***

26

5

7

14

26-53

-27

22

14.

Ruch Kochanowice

26

5

5

16

29-52

-27

20

 

2. msc. - Awans do Klasy O

14. - Spadek Do Klasy B

*Huragan Jezioro (1 msc.) nie awansował do klasy-O z powodu kłopotów finansowych

**Błękitni Herby - 3 punkty za uchybienia regulaminowe

***Victoria Strzebiń (13 msc.) nie spadła do klasy- B dzieki utrzymaniu Jedności Boronów w klasie- O

 

Kolejka I 19.08.07
Błękitni Herby - Liswarta Lisów 2 : 2 (1:1)
Paweł Cudak 6.(k)
Marcin Żydek 85.

Kolejka II 26.08.07
Małapanew Kuczów - Błękitni Herby 0 : 2 (0:1)
Sebastian Lange
Paweł Cieślak

Kolejka III 02.09.07
Błękitni Herby - Śląsk Koszęcin 5 : 0 (4:0)
Paweł Cudak x2
Paweł Cieslak x2
Marcin Żydek

Kolejka IV 09.09.07
Rybak Ciasna - Błękitni Herby 1 : 1 (1:1)
Marcin Żydek

Kolejka V 16.09.07
Błękitni Herby - Pokój Sadów 0 : 1 (0:0)

Kolejka VI 23.09.07
Orzeł Psary/Babienica II - Błękitni Herby 2 : 2 (0:1)
Marcin Chętkowski 12.
Marcin Hadrian 90.+3

Kolejka VII 30.09.07
Błękitni Herby - Ruch Kochanowice 6 : 1 (3:0)
Paweł Cudak 29.(k), 35.
Krzysztof Rytter 44.
Marcin Chętkowski 52., 84.
Marcin Żydek 88.(k)

Kolejka VIII 07.10.07
Promień Glinica - Błękitni Herby 0 : 3 (0:1)
Marcin Żydek 30.
Paweł Cieślak 54., 60.

Kolejka IX 14.10.07
Błękitni Herby - Dragon Rusinowice 3 : 2 (2:2)
Paweł Cieślak 31., 44.
Marcin Budzik 70.

Kolejka X 20.10.07
Orzeł Pawonków - Błękitni Herby 1 : 3 (1:1)
Marcin Hadrian 30.
Jacek Rubik 78., 83.

Kolejka XI 28.10.07
Błękitni Herby - Rozwój Olszyna 1 : 1 (0:0)
Jacek Rubik 73.

Kolejka XII 04.11.07
Huragan Jezioro - Błękitni Herby 1 : 2 (0:1)
Marcin Żydek 45.-k.
Marcin Hadrian 86.

Kolejka XIII 11.11.07
Błękitni Herby - Victoria Strzebiń 1 : 1 (0:1)
Paweł Cudak 90.

Kolejka XIV 06.04.08
Liswarta Lisów - Błękitni Herby 3 : 1 (2:0)
Paweł Cieślak 64.

Kolejka XV 13.04.08
Błękitni Herby - Małapanew Kuczów 3 : 1 (2:0)
Marcin Hadrian 18.
Marcin Żydek 44.-k
Paweł Cieślak 71.

Kolejka XVI 20.04.08 (przeł. 14.05.08)
Śląsk Koszęcin - Błękitni Herby 1 : 2 (0:2)
Sebastian Lange 2.
Marcin Żydek 25.

Kolejka XVII 27.04.08
Błękitni Herby - Rybak Ciasna 4 : 0 (1:0)
Paweł Cieślak 33.,53.
Marcin Żydek 62.-k
Jacek Rubik 78.

Kolejka XVIII 01.05.08
Pokój Sadów - Błękitni Herby 2 : 0 (0:0)

Kolejka XIX 03.05.08
Błękitni Herby - Orzeł Psary/Babienica II 3 : 2 (3:1)
Paweł Cieślak 8.
Marcin Żydek 10.
Grzegorz Bryła 39.

Kolejka XX 11.05.08
Ruch Kochanowice - Błękitni Herby 0 : 0

Kolejka XXI 18.05.08
Błękitni Herby - Promień Glinica 0 : 1 (0:0)

Kolejka XXII 22.05.08
Dragon Rusinowice - Błękitni Herby 3 : 0 vo – wynik z boiska 2 : 2

Kolejka XXIII 25.05.08
Błękitni Herby - Orzeł Pawonków 3 : 3 (2:1)
Jacek Rubik 25.,42.
Marcin Żydek 64.

Kolejka XXIV 01.06.08
Rozwój Olszyna - Błękitni Herby 0 : 0

Kolejka XXV 08.06.08
Błękitni Herby - Huragan Jezioro 1 : 1 (0:1)
Marcin Hadrian 62.

Kolejka XXVI 15.06.08
Victoria Strzebiń - Błękitni Herby 0 : 2 (0:1)
Paweł Cieślak 20.
Jacek Rubik 54.

KLASYFIKACJA

1. Paweł Cieślak 13 bramek
2. Marcin Żydek 11 bramek
3. Jacek Rubik 7 bramek
4. Paweł Cudak 6 bramek
5. Marcin Hadrian 5 bramek
6. Marcin Chętkowski 3 bramki
7. Sebastian Lange 2 bramki
8. Krzysztof Rytter 1 bramka
-. Grzegorz Bryła
-. Marcin Budzik

Ankiety

Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?

Reklama

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ GlinicaBŁĘKITNI Herby
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg - POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby - RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice - HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin - SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna - MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice - LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń - PROMIEŃ Glinica