Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

29

10-2018

pon.

SEZON 2006/07

Lp.

Nazwa

M

Z

R

P

Bramki

Różnica

Pkt.

1.

Błękitni Herby

22

17

3

2

64-18

+46

54

2.

Ruch Kochanowice

22

16

3

3

81-27

+54

51

3.

Żwirex Hadra

22

14

3

5

88-30

+58

45

4.

Tęcza Ligota Woźnicka

22

13

3

6

56-39

+17

42

5.

Droń- Har Droniowice

22

10

7

5

63-43

+20

37

6.

Płomień Przystajń

22

10

4

8

41-49

-8

34

7.

Płomień Łagiewniki Wlk.

22

9

3

10

44-55

-11

30

8.

Śląsk Koszęcin II

22

8

5

9

38-43

-5

29

9.

Unia Lisowice

22

6

3

13

50-67

-17

21

10.

Małapanew Kuczów II

22

4

1

17

25-84

-59

13

11.

Płomień Borowe

22

4

0

18

17-69

-52

12

12.

Zieloni Zborowskie

22

3

1

18

30-73

-43

10

 

Kolejka I - 20 sierpnia 2006

Błękitni Herby - Płomień Przystajń 1 - 1
Piotr Cieślak

Kolejka II – 27 sierpnia 2006

Małapanew II Kuczów - Błękitni Herby 0 - 2
Maciej Leśko
Marcin Orlik

Kolejka III - 3 września 2006

Błękitni Herby - Zieloni Zborowskie 5 - 1
Sebastian Lange x 3
Paweł Cudak x 2

Kolejka IV - 10 września 2006

Błękitni Herby - Śląsk II Koszęcin 1 - 2
Sebastian Lange

Kolejka V - 17 września 2006

LZS Droniowice - Błękitni Herby 0 - 4
Sebastian Lange x 2
Mariusz Stroba x 2

Kolejka VI - 24 września 2006

Błękitni Herby - LKS Hadra 3 - 2
Krzysztof Szmaciński
Sebastian Lange
Marcin Orlik

Kolejka VII -1 października 2006

Płomień Borowe - Błękitni Herby 0 - 2
Sebastian Lange
Piotr Woźnica

Kolejka VIII - 8 października 2006

Błękitni Herby - Unia Lisowice 4 - 3
Sebastian Lange x 2
Grzegorz Bryła
Paweł Cudak

Kolejka IX - 15 października 2006

Płomień Łagiewniki Wlk. - Błękitni Herby 1 - 1
br. sam.

Kolejka X - 22 października 2006

Błękitni Herby - Tęcza Ligota Woźnicka 1 - 2
Sebastian Lange

Kolejka XI - 29 października 2006

Ruch Kochanowice - Błękitni Herby 0 - 0

Kolejka XII - 15 kwietnia 2007

Płomień Przystajń - Błękitni Herby 2-3
Paweł Cieślak x2
Marcin Hadrian

Kolejka XIII - 22 kwietnia 2007

Błękitni Herby - Małapanew II Kuczów 5 - 0
Cudak Paweł x2
Cieślak Paweł
Lange Sebastian
Chętkowski Marcin

Kolejka XIV - 29 kwietnia 2007

Zieloni Zborowskie - Błękitni Herby 0 - 3

Kolejka XV - 3 maja 2007

Śląsk II Koszęcin - Błękitni Herby 1 - 3
Hadrian Marcin x2
Chętkowski Marcin

Kolejka XVI - 6 maja 2007

Błękitni Herby - LZS Droniowice 3 - 0
Cudak Paweł x2
Cieślak Paweł

Kolejka XVII - 12 maja 2007
LKS Hadra - Błękitni Herby 0 - 4
Cudak Paweł x2
Bryła Grzegorz
Chętkowski Marcin

Kolejka XVIII - 20 maja 2007

Błękitni Herby - Płomień Borowe 4 - 0

Kolejka XIX - 27 maja 2007

Unia Lisowice - Błękitni Herby 1 - 7
Rytter Krzysztof x2
Cudak Paweł x2
Chętkowski Marcin
Wilczek Jakub
Szczepanik Adrian

Kolejka XX - 3 czerwca 2007

Błękitni Herby - Płomień Łagiewniki Wlk. 4 - 0
Cieślak Paweł
Bryła Grzegorz
Hadrian Marcin
Bednarski Dawid

Kolejka XXI - 10 czerwca 2007

Tęcza Ligota Woźnicka - Błękitni Herby 1 - 2
Cieślak Paweł
Hadrian Marcin

Kolejka XXII - 17 czerwca 2007

Błękitni Herby - Ruch Kochanowice 2 - 1
Hadrian Marcin
Cieślak Paweł

KLASYFIKACJA

1. Sebastian Lange 11 bramek
2. Paweł Cudak 10 bramek
3. Paweł Cieślak 7 bramek
4. Marcin Hadrian 6 bramek
5. Marcin Chętkowski 4 bramki
6. Grzegorz Bryła 3 bramki

-. Piotr Cieślak
8. Krzysztof Rytter 2 bramki
-. Marcin Orlik

-. Mariusz Stroba
11. Adrian Szczepanik 1 bramka
-. Jakub Wilczek
-. Dawid Bednarski
-. Piotr Woźnica

-. Krzysztof Szmaciński
-. Maciej Leśko

-. Br. Samobójcza
18. Nieznany strzelec- 7 bramek

 

Ankiety

Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?

Reklama

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ GlinicaBŁĘKITNI Herby
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg - POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby - RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice - HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin - SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna - MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice - LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń - PROMIEŃ Glinica