Najsłabszy mecz sezonu okupiony czwartą porażką z rzędu!

HURAGAN JEZIORO - BŁĘKITNI HERBY 4 - 0 (2 : 0)

Bramki: Szymanek Jarosław 7’, 13’, Tomziński Cezary 62’, Labocha Paweł 72’

Sędziował: Sobierajski Marcin, asystenci: Stępień Jacek, Sosnowski Jakub

Widzów: 190

Huragan: Galle Paweł – Baryła Przemysław, Grabowski Jacek, Drynda Łukasz,  Grygiel Piotr – Cudak Paweł (78’ Cudak Krzysztof), Labocha Paweł (73’ Tomziński Jakub), Tomziński Cezary, Szymanek Jarosław – Zdunek Karol (75’ Jakubowski Kamil), Budzik Marcin (57’ Mandat Mateusz)

Błękitni: Żyłka Łukasz – Syrek Piotr, Utratny Rafał, Paech Dawid, Fidelok Adam – Rubik Jacek (80’ Nocuń Kamil), Chętkowski Marcin, Żydek Łukasz, Lange Sebastian (75’ Cieślak Adrian), Paruzel Marcin (46’ Żerdziński Mateusz) – Imach Bartłomiej (85’ Woźniak Damian)

Najsłabszy mecz sezonu okupiony czwartą porażką z rzędu, tak wysoko Huragan nie ogrywał Błękitnych od wielu lat. Zespół gości nie miał nic do powiedzenia przez niemal całą pierwszą połowę, mądra gra miejscowych oraz skuteczne wykorzystywanie błędów rywala praktycznie przesądziły o losach spotkania już w pierwszej połowie meczu, kiedy to najpierw w 7' Jarosław Szymanek dorzucał z prawego skrzydła w pole karne Błękitnych, a po niefortunnej interwencji Rafał Utratny wpakował piłkę do własnej bramki, a następnie po pięciu minutach ten sam pomocnik gospodarzy podwyższył na 2-0. Po przerwie Błękitni zagrali lepiej i nawiązali walkę z Huraganem. Już w 47' piłkarze Jacka Rubika mogli uzyskać bramkę kontaktową, Marcin Chętkowski posłał piłkę do nowo wprowadzonego na boisko Mateusza Żerdzińskiego, który z narożnika pola karnego posłał mocny strzał po długim rogu centymetry obok bramki. Zespół przyjezdnych próbuje za wszelką cenę zmniejszyć rozmiary porażki, ale ich nadzieje na dobry wynik rozwiewa Cezary Tomziński (62 minuta). Podłamany zespół przyjezdnych dobija w 72' grający trener gospodarzy Paweł Labocha. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem Huraganu, który pnie się w górę tabeli, na której dnie wciąż z zerowym kontem czerwona latarnia ligi- zespół z Herb.

• Komentarzy [20]
  • czytano: [1145]

autor: ~anonim 2012-09-23 19:28:49

avatar b klasa wita buhahaha

autor: ~sporo błędów 2012-09-23 19:43:19

avatar pierwsze dwie bramki to wpadły do 15 minuty. Zmiany też na pewno są nie w tych minutach, w których następowały (choćby ostatnia zmiana w 90 minucie była w HJ). W sumie są to tylko kosmetyczne uwagi. Najważniejszy jest wynik:0-4 przy miażdżącej przewadze i o wiele lepszej grze gospodarzy...

autor: ~fan z daleka 2012-09-23 22:08:20

avatar sa jeszcze droniowice i sadow to moze nie spadnieice

autor: ~Obiektywny 2012-09-23 22:13:59

avatar Witam. Jestem kibicem BH. Dzisiaj popołudniu miałem dwie możliwości: jechać na mecz lub oglądać F1. Z przykrością to piszę - żałuję, że nie oglądałem F1. W przyszłą sobotę chyba będę mądrzejszy. Porażka na całej lini:(

autor: ~Herby 2012-09-23 22:26:13

avatar nawet taka wiocha jak Droniowice nam naklupie...rozumiem przegrac kilka meczy ale przegrywamy te najwazniejsze jak z Droniowicami wdupimy i Sadowem to nikomu punktu juz nie urwiemy moze sie tam uda kiedys komus ale Sadów wcale taki słaby nie jest ;/;/ a jeszcze przed nami Lider Kochcice Koszecin Sieraków Lubliniec nie jest dobrze z kim my chcemy wygrac :(

autor: ~choć na piwko 2012-09-23 22:45:26

avatar Szkoda, że nie utrzymaliście wyniku z pierwszej połowy i z remisu 2:2 zrobiło się 0:4 ;D ;D ;D

autor: ~dedun87 2012-09-23 23:08:25

avatar do sporo błędów! Kolego ja mam swoje dane które opublikuje jutro a sędziowie mają swoje! ja znam dokładne minuty zdobywania bramek itp, ale dzisaj sędziowie byli troszke zawiani i nasze detale są odmienne, wszystkie papiery z meczu które otrzymałem od zarządu nieco się różnią, np pierwszą bramkę dla Jeziora nie zdobył Szymanek w 30', tylko samobójczą zaliczył już w 7 minucie meczu Rafał Utratny, ale po co mam to napisac skoro liczą się dane z papieru-sprawozdania, z którego są prowadzone statystyki, rzeczywiste minuty utraty bramek to 7; - Utratny(sam), 13' Szymanek, 62'- Fidelok (sam.), 72' Labocha, ale po co to pisac skoro tego nie uwzględnią??? pozdrawiam !

autor: ~bh 2012-09-24 01:23:56

avatar jedno jest pewne. Jezioro ma najgorsze boisko w nazej lidze i do tego w lesie :D hahahaha :D

autor: ~ja 2012-09-24 07:16:51

avatar Tak może i boisko słabe ale mamy 3 miejsce z dorobkiem 10 punktów a wy macie ostatnie z dorobkiem 0. Co do bramek 1 samobójcza, 2 Szymanek i 1 Labocha do zobaczenia na wiosnę PA

autor: ~anonim 2012-09-24 14:55:26

avatar hehe co juz punkty za mecz z koszecinem sobie wliczyli hehehe
jeszcze niema oficjalnie ze był walkower koszecin - jezioro !!!

autor: ~dedun87 2012-09-24 15:19:07

avatar ostatni raz zabiore głos w tej sprawie! Jak tydzień wcześniej anulowałem wyniki Kuczowa też było to smieszne i co się okazało? że miałem racje! W tym momencie PPN Lubliniec popełnił bląd że kara zawodnika Koszęcina obowiązywała po następnym meczu z Glinicą (sobota 01.09), a nie już przed nim, bo z tego można wnioskowac ze zawodnik dostając karę w Psarach mógł w następnym meczu po nim zagrac z Glinicą co jest absurdem!niestety dla was w komunikacie pisze jasno- bieg kary od 2 września! osobiście jestem za podtrzymaniem wyniku z boiska bo co robił WGiD w czwartek 30. sierpnia? ale wiadomo co i jak sie tam dzieje więc raczej nie wygracie. pozdrawiam

autor: ~dudul 2012-09-24 16:29:03

avatar panowie byłem wczoraj na meczu w Kochcicach derby Kochanowic tam bylo widac co sie dzieje u tych lesnych dziadow z PPN sedziowal pan prezes i jego ziomek i syn prezesa no i efekt byl taki ze z kochanowic karetka wywiozla kopali sie a nie bylo ani jednej kartki bo sedziowie nie wiedzieli gdzie sa kpina i wstyd szczegolnie ze mecz stal na dosc wysokim poziomie wawrzyny zupelnie inna druzyna niz ostatnie dwa lata duzo lepiej graja, a kochcice jak wygraja teraz z glinica to faworyt nr 1 do okregu. dedun87 nie odp nawet na to co pisza debile chwala Ci za to ze prowadzisz ta strone!

autor: ~panczo 2012-09-25 10:22:22

avatar Prawda jest taka , że Błękitni okupują jak na razie ostatnia pozycję w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym i jest to bardzo przykre . Powalczmy Panowie o coś - przykładajmy sie do treningów i angażujmy na meczach bo w innym razie nie ma to sensu . Już w najbliższej kolejce jest szansa na rehabilitacje bo przyjeżdża słabiutki zespół z Droniowic . W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo - pozdrawiam .

autor: ~kalu 2012-09-25 19:02:07

avatar Tak jest więcej walki i zaangażowanie wymagajmy wzajemnie bo A klasa to nie B i trzeba coś grac i praca na treningach z pełnym poświęceniem bo punkty same nie przyjdą . Mam nadzeje , że juz w sobote dokipiemy Droniowicom bo komu jak nie im . Przynajmniej skromne zwycięstwo ale powinno byc . Pozdros .

autor: ~oko 2012-09-26 17:06:42

avatar Faktycznie zgadzam się kolejny sezon w A klasie a my ciągle ogony tej ligi a i niektóre ekipy B klasy dały by nam rade z pewnością . Popatrzmy na sąsiada z Olszyny ( beniaminek ) a punkty jakoś ciuła i jest tam walka i motywka na treningach . U nas olewka i piach a szkoda bo mozliwości znacznie wieksze niż niewielka Olszyna . Derby będą ciekawe ale na ten moment stawiam na Rozwój chociaż czasu jest jeszcze wiele to tego szlagieru i wszystko może ulec zmianie - oby tak sie stało bo inaczej czerwona latarnia zagości u nas na długo .

autor: ~anonim 2012-09-27 09:02:03

avatar panowie dopiero czwarty mecz za nami.a gdzie tam wiosna jeszcze a wy tu juz ze B klasa.Niejestesmy pierwsi którzy maja taki słaby początek-byli tacy przed nami i bedą jeszcze.Wiec powstrzymajcie sie przed skazywaniem nas na spadek i lepiej trzymajcie kciuki zeby zmienilo sie na lepsze.pozdro dla kibiców BH

autor: ~tak 2012-09-28 08:59:24

avatar niestety prawda jest taka, że wielu zawodników Herb zachowuje się na boisku, jak chłop oderwany od pługa(bez obrazy dla chłopów oderwanych od pługa). Grając przeciwko Błękitnym zawodnicy rywali muszą "uciekać z nogami" gorzej niż w B Klasie, tracicie gola na 0-1, to już jest darcie ryja, mega agresja. Na szpicy jakiś młokos - jak narazie całkowicie bezproduktywny. Większość graczy ma spore problemy szybkościowe. Jednak nie ma co przeżywać, że będzie spadek. Wiele zespołów ma rozegranych 5-6 meczy, BH - 4, do tego z silnymi rywalami. Zwycięstwo nad Droniowicami powinno rozwiać wszelkie wątpliwości, kto będzie bardziej zagrożony spadkiem. Pozdrawiam

autor: ~anonim 2012-09-28 23:41:56

avatar do tak ale Ty p***** chłopie konkrety prosze :) ? i przedstaw się a nie chowasz się za anonimową ksywką :) . Co do szpicy o jakiego młokosa Ci chodzi i co masz do niego co ma zrobić napastnik jeśli nie dostaje odpowiedniej piłki od napastników debilu pytam ?! wejdź na boisko i pokaż klasę ale najlepiej to się chociaż przedstaw... Pozdro dla Herb jutro 3 pkt :)

autor: ~anonim 2012-09-28 23:42:51