avatar teraz się okaże w jakiej dyspozycji jestesmy jesli damy rade Kochcicom to bedzie dobrze bardzo dobrze :)

avatar skrzynke browara to damy wam wygrać.

autor: ~do mechanika 2013-08-31 12:38:25

avatar Teraz to wy w pizde dostaniecie :)

autor: ~ANON 2013-08-31 13:19:52

avatar niepotrzebne te napinki.boisko zweryfikuje kto w tym dniu bedzie lepszy

autor: ~Kochcice 2013-08-31 15:21:56

avatar nie patrzcie na jakieś głupie komenty znowu ten sam koment co w ciasnej na stronce ktos pisał ile chcecie dostac itd...kazdy wie ze trzeba grac a nie podburzać i głupio gadać...mecz bedzie pewnie zaciety jak zawsze i to boisko pokaże kto jest lepszy a nie głupie komentarze...pozdrawiam

autor: ~kibic 2013-08-31 18:03:53

avatar napiszcie prosze jaki wynik do przerwy jestttt

autor: ~arab 2013-08-31 19:59:12

avatar 0-0 niestety brakuje nam jeszcze tego wykończenia jak do tak dobrej gry ale wszystko z czasem chłopaki jedziemy dalej bo jak ktoś napisał "nie ma lepszych od nas w tej a klasie jak jesteśmy w gazie" więc tylko treningi i szlifujemy dalej formę panowie. Dzisiaj pokazaliśmy w drugiej połowie kto jest lepszy i nikt nam tego nie powie. Pozdrawia Gracjan

autor: ~Kibic BH 2013-08-31 21:43:18

avatar Szkoda tylko że sędzia spieprzył mecz bo powinny byc trzy punkty do przodu

autor: ~Herbyy 2013-08-31 21:54:38

avatar Zgadam się z kibicem wyżej . W pierwszej połowie sędziowie tak jakby nie wiedzieli co się dzieje .. . Napastnik wychodzi sam na sam z bramkarzem który Go fauluje . Sędzia twierdzi , że poza 11 choć sam trener Kochcic przyznał , że powinna to być 11 po czym bramkarz Kochcic oglądą ŻÓŁTĄ kartke , choć myślę, że jeśli zawodnik wychodzi na czystą pozycje za taki faul bramkarz powinien zobaczyć czerwień . Co do drugiej połowy brak zastrzeżeń.

autor: ~arab 2013-09-01 04:12:33

avatar Jak dla mnie nie powinien nikt w to ingerować bo i tak gramy swoje chłopaki. Wiadomo że nerwy puszczają czasem każdego. A ten co to napisał to próbuje co najwyżej skłócić skład więc bym nie interesował się taką ingerencją

autor: ~anonim 2013-09-06 07:29:22

avatar o jakiej walce mowisz kolego jak taki wynik... no chyba ze walka po meczu%%%%