Ludowy Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Aktualności

NIESPODZIEWANA PRZEGRANA Z PAWONKOWEM !

  • autor: Woytass, 2014-03-09 23:13

BŁĘKITNI HERBY - ORZEŁ PAWONKÓW

1:3

Kolejna już porażka naszych zawodników w okresie przygotowawczym nie jest pewnie dla nikogo zaskoczeniem a jednak powinna być. Nasz dzisiejszy rywal po rundzie jesiennej zajmuje bowiem dopiero 9 miejsce z dorobkiem 8 pkt w "B" Klasie. Zacznijmy może od tego iż boisko w Pawonkowie nie wygląda za rewelacyjnie, przechodząc jednak do samego meczu, to Błękitni rozegrali słabe zawody zwłaszcza w pierwszej połowie, zbyt łatwo dawaliśmy dochodzić do głosu rywalowi i do przerwy schodzimy przegrywając 2:0. Druga połowa to wyrównana gra obu zespołów, jednak to my ponownie tracimy bramkę. Po pewnym czasie strzelamy bramkę z rzutu wolnego, jednak to marne pocieszenie ponieważ w dniu dzisiejszym nie potrafiliśmy zupełnie sforsować dobrze spisującej się defensywy Pawonkowa.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [725]
 

autor: ~anonim 2014-03-10 07:28:08

avatar kur...a z Pawonkowem?;/ porażka:(


autor: ~anonim 2014-03-10 18:06:37

avatar i git ;3


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ankiety

Które miejsce zajmą Błękitni na koniec sezonu 2013/2014 ?

Reklama

Ostatnie spotkanie

PROMIEŃ GlinicaBŁĘKITNI Herby
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
2014-06-01, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MLKS Woźniki II 10:1 RUCH Kochanowice
POKÓJ Sadów 1:2 RYBAK Ciasna
PROMIEŃ Glinica 4:0 BŁĘKITNI Herby
HURAGAN Jezioro 2:1 ŚLĄSK Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 5:0 PŁOMIEŃ Przystajń
SPARTA II Lubliniec 2:0 ROZWÓJ Olszyna
SPARTA Tworóg 5:1 MECHANIK Kochcice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
SPARTA Tworóg - POKÓJ Sadów
BŁĘKITNI Herby - RYBAK Ciasna
MECHANIK Kochcice - HURAGAN Jezioro
ŚLĄSK Koszęcin - SPARTA II Lubliniec
ROZWÓJ Olszyna - MLKS Woźniki II
RUCH Kochanowice - LKS Sieraków Śląski
PŁOMIEŃ Przystajń - PROMIEŃ Glinica